Okunma

Apple Music kullanıcılarını sevindiren haber


06 Eylül 2019 Cuma 09:12
Apple Music kullanıcılarını sevindiren haber

Rakipleri Spotify ve YouTube Music’te bulunan web player Apple Music’in en büyük eksiklerinden biriydi. Apple Music’in bilgisayarlarda dinlenmesi için Apple, iTunes yazılımını zorunlu tutuyordu. Mac’lerde oldukça hızlı Windows’ta ise aksine hantal çalışan bu uygulama kullanıcılardan çok fazla eleştiri aldı. Apple da bu eleştirileri dikkate aldı ve Apple Music web player beta sürümünü yayınladı. Şirket müzik platformunun artık tüm platformlarda sorunsuz çalışacağına dair bilgiyi de paylaştı.

Apple Music web player özellikleri

Web player temel özellikleri içeriyor. Kitaplığınız aynı şekilde web playerde bulunuyor. Kullanıcılar müzik kataloğunda herhangi bir şarkıyı arayabiliyor ya da kitaplığındaki parçaları çalabiliyor.

Apple’nin kendi oluşturduğu listelere de erişim sağlanıyor. Sizin için ve radyo bölümü de web sürümünde yerini aldı. Apple’ın ileride daha fazla özellik eklemeyi planladığı da açıklandı.

Bu arada web player üzerinden ücretli abonelik de satın alınabildiğini de hatırlatalım.

Web playerı test etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bugünlerde Apple, hizmetlerine daha fazla odaklanmayı hedefliyor. Hizmetlerden daha fazla kâr kazanmayı planlayan şirket Apple Music ve Apple TV uygulamalarını olduğunca erişilebilir hale getirmek istiyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Apple Music kullanıcılarını sevindiren haber”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Neden bu kadar ucuz yoksa çakma mı? Sonuçta uydu telefonu işin içinde hayat memat meselesi var, hayat bu kadar ucuz mu?..

 2. Anonim dedi ki:

  keşke direkt uygulama olsaydı

 3. Anonim dedi ki:

  web player gelirse ve tüm platformlarda çaışırsa spotify’dan Apple Music geçerim

 4. Anonim dedi ki:

  Şimdi test etme imkanı buldum , şarkı geçişleri gayet akıcı , tek problem olarak playlist değiştirildiğinde ses kısık olarak göründüğü halde %100’e çıkması 🙂

" Apple Music kullanıcılarını sevindiren haber konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple Music kullanıcılarını sevindiren haber ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple Music kullanıcılarını sevindiren haber ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "