Okunma

Apple, Yine Bir Şeyler Peşinde


13 Nisan 2009 Pazartesi 16:24
Apple, Yine Bir Şeyler Peşinde

Yapılan dedikodulara göre Apple yeni bir cihaz çıkarma peşinde. Farklılaşmayı hedefleyen firmanın amacı dizüstü bilgisayarlardan daha küçük, ama iPhone’dan daha büyük dokunmatik bir cihaz üretmek. Apple’ın multi dokunma teknolojisinin gelişmesinde önemli bir rol oynadığı biliyor. Bu yeni cihazların neler yapabileceği daha kesin değil. Ama bir gerçek ver ki Apple bunu hep yapıyor. Yani ilerleyen teknolojiyi takip etmek yerine teknolojiyi kendisi belirliyor.

:: Apple ürünleri hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple, Yine Bir Şeyler Peşinde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple, Yine Bir Şeyler Peşinde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple, Yine Bir Şeyler Peşinde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "