Okunma

Apple’ın Gizli Laboratuvarı Ortaya Çıktı


21 Mart 2015 Cumartesi 07:00
Apple’ın Gizli Laboratuvarı Ortaya Çıktı

Good Morning America adlı özel TV programı oldukça ilginç bir içerikle seyircisini selamlıyor. Cupertino merezli teknoloji devi Apple’ın şimdiye dek gizli tuttuğu söylenen özel laboratuvarını gözler önüne seriyor, öte yandan da şirketin çalışanlarından bile sır gibi sakladığı bir gerçeği ortaya çıkartıyor. Görünen o ki Apple hazırladığı özel fitness merkezinde çalışanlarını denek olarak da kullanmaya karar vermiş ve uzun süre bu projeye devam etmiş.

:: Apple Watch’a Şüpheli Yaklaşımlar

Açıklamaya göre Apple çalışanları hem spor yapmak hem de stres atmak için gittikleri şirket fitness bölümünde Apple Watch için özel bir programın parçası olmuş. Söylenenler bu çalışanların testten habersiz olduğunu söylese de, kullanılan bazı nefes maskeleri ve benzeri araçlar bu ihtimali gerçek dışı bırakıyor. Standart bir gym salonundan farksız olan bölümde istediği gibi egzersiz yapan Apple üyeleri özel sağlık takip sistemleri için denek olmuş.

:: Apple Watch Ön İnceleme

Fitness takip sistemi için yoğun bir çalışma programı hazırlayan Apple’ın özellikle de akıllı saati Apple Watch adına bu adımı attığı da eklenen bilgiler arasında. Verilen diğer bilgilere göre şirket özel bir veri tabanı da hazırlamış, her bir spor merkezi katılımcısı çalışanının fiziksel bilgilerini de kaydetmiş. Böylece saati için hazırlanacak sağlık takip içeriğini en iyi hale getirme şansı doğmuş.

Apple’ın uzun süre boyunca gizli tuttuğu bu ilginç spor temalı laboratuvarın ilerleyen dönemlerde de ilginç çalışmalara imza atacağı söyleniyor.

:: Apple gerçekten çalışanlarından habersiz test yapmış olabilir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “Apple’ın Gizli Laboratuvarı Ortaya Çıktı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Aynen abi şarj ederken nasıl yapıcaz çıkar bekle geri mi tak

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Ben en cok sarj edilirken usb veya harddisk takilamayan macbook u kim tasarladi ve buna kim onay verdi onu bilmek istiyorum abi bu neyin kafasidir

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Yok artık google da çalışıyor sağlık için onunda var mı acaba

 4. SDN Okuru dedi ki:

  apple!

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Vay canina:)

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Napak?

" Apple’ın Gizli Laboratuvarı Ortaya Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple’ın Gizli Laboratuvarı Ortaya Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple’ın Gizli Laboratuvarı Ortaya Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "