Okunma

Arena, SSD’leri Türkiye’ye Getiriyor


15 Ocak 2009 Perşembe 13:14
Arena, SSD’leri Türkiye’ye Getiriyor

Notebook‘ların yerini küçük boyutlarda Netbook‘ların devralmasıyla birlikte, içinde hiçbir hareketli parça olmayan ve az enerji harcayan SSD‘ler taşınabilirliğe yeni bir boyut getirmeye başladı. Dünyanın önde gelen flash bellek üreticilerinden SanDisk ile Arena Bilgisayar arasında imzalanan distribütörlük anlaşması ile yakın geleceğin bu önemli teknolojisi, Türkiye çapında 7 bini aşkın Arena bayisi ile tüketicilere ulaşacak.

Flash bellekte dünyanın en büyük üreticilerinden olan SanDisk, SSD teknolojisinin geliştirilmesinde de lider olarak biliniyor. SanDisk‘in ürün portföyündeki bellekler, mobil telefon, dijital fotoğraf makineleri,  dijital işitsel ve görsel video oynatıcılarında yaygın olarak kullanılıyor.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Arena, SSD’leri Türkiye’ye Getiriyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    “Arena, SSD’leri Türkiye’ye Getiriyor” yerine “Arena, Sandisk SSD’leri Türkiye’ye Getiriyor” daha mantıklı olurdu. Keza zaten SSD leri Türkiyeye getiren ASNET ve AKORTEK gibi firmalar mevcut !

" Arena, SSD’leri Türkiye’ye Getiriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Arena, SSD’leri Türkiye’ye Getiriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Arena, SSD’leri Türkiye’ye Getiriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "