Okunma

Arkadaşlık uygulamalarında danışmanlık dönemi!


15 Mayıs 2019 Çarşamba 08:00
Arkadaşlık uygulamalarında danışmanlık dönemi!

Çevrimiçi arkadaşlık uygulamalarının popülerliği özellikle son zamanlarda gittikçe artıyor. Tabii, bu arkadaşlık uygulamalarında neredeyse çoğu kişinin yaşadığı bir problem söz konusu. Randevu almakta oldukça sıkıntı yaşayan insan sayısı epey bir mevcut. Match.com platformu da bu konuya AskMatch hizmetiyle çözüm buluyor. Bu arkadaşlık uygulaması için danışmanlık hizmeti, buluşma ayarlamak isteyenler için devreye giriyor.

AskMatch neler sunuyor?

Buluşma aşamasına gelen ilişkiler için kullanıcılar isterlerse Match’ten danışmanlık hizmeti alabilecek. Bu hizmet karşılığında Match sizi danışmanınıza bağlıyor. Ve danışman sizin platform içerisinde yaptığınız her hamleyi takip ediyor.

askmatch

Yapay zeka her ne kadar çok iyi çalışıyor gibi gözükse de bu tür ilişkilerde maalesef başarısız oluyor. Gerçek insanlar tarafından verilecek bu danışmanlık hizmetinin, buluşma konusunda sıkıntı yaşayan kişiler için oldukça ideal bir çözüm olduğu savunuluyor. Böylece ikili ilişkilerdeki işler daha da kolaylaşabilir.

Match’e gelen bu yeni özelliğinin ardından diğer arkadaşlık uygulamalarında da görülmesi beklentiler arasında yer alıyor. Yani arkadaşlık uygulamaları ilerleyen zamanlarda daha da profesyonel ortamlara dönüşebilir.
yazarMert Can Orhan

Küçüklüğünden beri teknolojiye ilgi duyan Mert Can, teknoloji odaklı haber ve videolarıyla ShiftDelete.Net’te!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Arkadaşlık uygulamalarında danışmanlık dönemi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Arkadaşlık uygulamalarında danışmanlık dönemi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Arkadaşlık uygulamalarında danışmanlık dönemi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "