Asus ZenFone 3 Deluxe için yeni güncelleme!


10.07.2017 20:59:00
Asus ZenFone 3 Deluxe için yeni güncelleme!

Asus, son dönemde Zenfone serisi akıllı telefonları için yayınladığı yeni güncellemeler ile kullanıcıların şikayetçi oldukları sorunların üstesinden gelirken, akıllı telefonları ile daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Geçtiğimiz günlerde Zenfone 2 Laser için yayınlanan güncellemenin ardından, Asus bu kez kullanıcıların karşısına ZenFone 3 Deluxe modeli için hazırladığı yeni bir güncelleme ile çıktı.

Gelin, şimdi yayınlanan güncelleme ile birlikte cihazda meydana gelen değişikliklere hep birlikte göz atalım.

Asus, yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor!

5.15.44.2494 sürüm numarası ile karşımıza çıkan ve ZS570KL model numarasına sahip olan Zenfone 3 Deluxe için yayınlanan güncelleme ile birlikte, cihazın kamera performansında iyileştirmeler sağlanıyor.

17-07/10/zenfone-3-deluxe-guncelleme.png

Bluetooth bağlantısı sırasında kullanıcıların karşısına çıkan sorunları gideren güncelleme, bunun yanı sıra Asus’a özgü ZenUI kullanıcı arayüzünü daha işlevsel ve performanslı bir hale getiriyor.

Güncellemenin ilk olarak hangi ülkede bulunan cihazlara ulaşacağı bilinmezken, kullanıcılara Ayarlar > Hakkında > Sistem Güncellemesi yolunu takip ederek güncellemeyi kontrol etmeleri tavsiye ediliyor.

:: Zenfone 3 Deluxe için yayınlanan güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz?


  • yazarMehmet Ali Ertunç

    2015 yılının Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Pilot olma hayali ile uçaklara olan hayranlığı her geçen gün artarken, 7 yıl önce başlayan spor hayatına zorunlu bir ara sonrasında kaldığı yerden devam ediyor.
    Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

    Yorum yazın

    Geri bildirim