Okunma

Asus ZenFone 3 Deluxe için yeni güncelleme!


10 Temmuz 2017 Pazartesi 20:59
Asus ZenFone 3 Deluxe için yeni güncelleme!

Asus, son dönemde Zenfone serisi akıllı telefonları için yayınladığı yeni güncellemeler ile kullanıcıların şikayetçi oldukları sorunların üstesinden gelirken, akıllı telefonları ile daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Geçtiğimiz günlerde Zenfone 2 Laser için yayınlanan güncellemenin ardından, Asus bu kez kullanıcıların karşısına ZenFone 3 Deluxe modeli için hazırladığı yeni bir güncelleme ile çıktı.

Gelin, şimdi yayınlanan güncelleme ile birlikte cihazda meydana gelen değişikliklere hep birlikte göz atalım.

Asus, yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor!

5.15.44.2494 sürüm numarası ile karşımıza çıkan ve ZS570KL model numarasına sahip olan Zenfone 3 Deluxe için yayınlanan güncelleme ile birlikte, cihazın kamera performansında iyileştirmeler sağlanıyor.

17-07/10/zenfone-3-deluxe-guncelleme.png

Bluetooth bağlantısı sırasında kullanıcıların karşısına çıkan sorunları gideren güncelleme, bunun yanı sıra Asus’a özgü ZenUI kullanıcı arayüzünü daha işlevsel ve performanslı bir hale getiriyor.

Güncellemenin ilk olarak hangi ülkede bulunan cihazlara ulaşacağı bilinmezken, kullanıcılara Ayarlar > Hakkında > Sistem Güncellemesi yolunu takip ederek güncellemeyi kontrol etmeleri tavsiye ediliyor.

:: Zenfone 3 Deluxe için yayınlanan güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Havacılık tutkusu her geçen gün artarken, silahlara ve otomobillere büyük ilgi duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Asus ZenFone 3 Deluxe için yeni güncelleme! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Asus ZenFone 3 Deluxe için yeni güncelleme! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Asus ZenFone 3 Deluxe için yeni güncelleme! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "