Okunma

Asus’un Yeni Amiral Gemisi


11 Kasım 2010 Perşembe 08:04
Asus’un Yeni Amiral Gemisi

Asus’un yeni amiral gemisi anakartı Asus’un TUF diye adlandırdığı The Ultimate Force türü anakartlar sınıfına giriyor. Bu anakartların özelliği kullanıcılara diğer anakartlardan fazla dayanıklılık ve uyumluluk sunması.

Asus, TUF serisi anakartları üretirken kullanıcıların ihtiyaçlarını üst düzeyde önem veriyor. Ayrıca firma bu tarzürünlere 5 yıl garanti veriyor. Anakart piyasasında sadece Asus TUF ile bu kadar uzun bir garanti süresi veriyor. TUF serisine üye hali hazırda P55 modeli piyasada bulunuyor. Yeni piyasaya çıkacak X58’in ardından önümüzdeki günlerde P67 modelini de göreceğiz.


Bu tarz ürünler kullanıcılar hangi şartlarda olursa olsun bilgisayarlarını sorunsuz bir şekilde kullanması için üretiliyor. Asus TUF serisi özellikle yüksek ısı, yüksek nem, kuru ortamlar (çöl), kıyısal bölgeler, elektrostatik ortam ve çevresel faktörlerden oldukça az etkileniyor.

TUF anakartlar özellikle askeri standartlardan geçer not almış malzemelerden üretiliyor. Bunun yanı sıra TUF anakartlar üzerinde seramik malzemede kullanılıyor. Bu sayede anakart üzerindeki ısı kolaylıkla dışarı atılabiliyor.

::
Anakart alırken nelere dikkat edersiniz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Asus’un Yeni Amiral Gemisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Asus’un Yeni Amiral Gemisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Asus’un Yeni Amiral Gemisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "