Okunma

AURORA, ERP Kullanıcılarını Sevindirecek


13 Ocak 2011 Perşembe 21:21
AURORA, ERP Kullanıcılarını Sevindirecek

Basın toplantısında 2010 yılında ERP pazarının durumunu ve yeni yılda kurumsal kaynak planlama yazılımları alanındaki beklentilerini gazetecilerle paylaşan IFS Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Ergin Öztürk, IFS Türkiye’nin 2010 yılını değerlendirirken, yeni yılda IFS’nin odaklanacağı temel konular hakkında da gazetecilere bilgi verdi.

IFS Türkiye’nin 2009 yılında yaşanan krizin ardından 2010 yılında %60’ın üzerinde büyüme kaydettiğini ve 2010 yılının IFS için özel bir yıl olduğunu belirten Ergin Öztürk, 2010 yılına ait önemli gelişmeleri de maddeler halinde kısaca aktardı.

:: Konu hakkındaki görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AURORA, ERP Kullanıcılarını Sevindirecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AURORA, ERP Kullanıcılarını Sevindirecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AURORA, ERP Kullanıcılarını Sevindirecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "