Okunma

Autodesk Flare’in Yükselişi


05 Ekim 2009 Pazartesi 09:01
Autodesk Flare’in Yükselişi

İlk kez Nisan 2009’da National Association of Broadcasters 2009 (NAB) Fuarı’nda tanıtılan Flare yazılımı, Autodesk Flame ve Autodesk Inferno görsel efekt sistemlerini kullananlar tarafından hemen kabul gördü. Autodesk’in iki boyutlu ve üç boyutlu animasyon süreçleri arasındaki entegrasyonu sağlamaya yönelik çözümünün bir parçası olan uygulama, Flame ve Inferno’daki yaratıcı araç setini kullanıyor.

Flare, Post dergisi tarafından “NAB’deki en iyilerin en iyisi“ne verilen ve profesyonellerin tercihini gösteren POST PICKS ödülünü alan beş üründen biri oldu.

Kuzey Amerika, Asya,Avrupa ve Avustralya ile Yeni Zelanda’dan kullanıcılar, Flare’i hemen uygulamaya alan ilk kullanıcılar oldu.

Flare, etkileşimli tasarım, gelişmiş grafik ve compositing gibi yaratıcı işlerin yanında rotoscopingi rötuşlama ve proje yapılandırma gibi destek hizmetler için de tasarlandı. Flame ve Inferno paketindeki compositing ortamını kullanan Flare, dijital eğlence yaratım sürecinin beş aşaması için gereken tüm özelliklere sahip: Yaratıcı işbirliği, uyumluluk, ekonomik fiyat, esneklik ve sanatçı gelişimi.

:: Autodesk yazılımını kullanıyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Autodesk Flare’in Yükselişi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Autodesk Flare’in Yükselişi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Autodesk Flare’in Yükselişi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "