Okunma

AveaLabs Kuluçka Merkezi Sizi Bekliyor


01 Eylül 2011 Perşembe 12:47
AveaLabs Kuluçka Merkezi Sizi Bekliyor

AveaLabs bünyesindeki Kuluçka Merkezi, bilgi ve iletişim teknolojileri alanında iş kurmak isteyen girişimciler ve küçük ölçekli şirketler için pek çok imkan sunuyor.

Kabul edilen girişimcileri harika bir ofis ortamı ile birlikte gelişmiş bir ArGe Laboratuarı ve Test Laboratuarı bekliyor.

Milyonlarca dolar harcanarak oluşturulmuş Test Laboratuarı sayesinde, geliştirilen yazılımlar birebir simüle edilmiş bir ortamda test ediliyor.

Başvuruları kabul edilen girişimciler 18 aylık bir süreç içerisinde yazılımlarını geliştirme imkanına sahip. AveaLabs Kuluçka Merkezi’ne www.avealabs.com/ adresinden başvurabilirsiniz.

:: AveaLabs’ın Kuluçka Merkezi’nin sunduğu imkanları nasıl buldunuz?

 
yazarAtalay Keleştemur

Web uygulamaları geliştirmekten, yazı yazmaktan ve Linux kullanmaktan keyif alan bir açık kaynak gönüllüsü. Ayrıca boş zamanlarında bol bol LOTRO oynuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AveaLabs Kuluçka Merkezi Sizi Bekliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AveaLabs Kuluçka Merkezi Sizi Bekliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AveaLabs Kuluçka Merkezi Sizi Bekliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "