Okunma

AveaMasters’ın Yeni Dönemi Başlıyor


26 Aralık 2012 Çarşamba 12:07
AveaMasters’ın Yeni Dönemi Başlıyor

Avea, genç yetenek programı AveaMasters ile gençlere iş dünyasının kapılarını açıyor. Üniversitelerin 3’üncü ve 4’üncü sınıf öğrencilerinin yanı sıra yeni mezunların da katılabileceği program, iş hayatına güçlü bir başlangıç yapmak isteyen gençleri davet ediyor.

Gençlere yatırım yapma amacıyla hayata geçirilen AveaMasters genç yetenekleri iş ve staj programları ile profesyonel yaşama hazırlıyor.

Gençler, başvurular tamamlandıktan sonra kişilik envanteri ve panel mülakatlarından oluşan bir değerlendirme sürecine tabi tutuluyor. Değerlendirme sonucunda AveaMasters’e katılma hakkı elde edenler ise dünyanın en büyük 500 GSM şirketi arasında yer alan bir kurumda staj ve Avea ailesine katılma fırsatı da yakalayabilecekler.

AveaMasters programını ve başvuruları hakkında daha detaylı bilgi ise facebook.com/aveamasters ve avea.com.tr adresinde yer alıyor.

:: Aveamasters programına katılacak mısınız?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

2 yorum - “AveaMasters’ın Yeni Dönemi Başlıyor”

  1. elmariacci dedi ki:

    ben iki sinavi da geç***** çağiriyolar ama aveamaster’a başvururken "çok iyi ingilizcen varsa gel"***** çok iyi değil mulakatta elenmeyeyim boş yere

  2. lokman686868 dedi ki:

    üniversite 1 deyim .s bana yaramıyor gliba

" AveaMasters’ın Yeni Dönemi Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AveaMasters’ın Yeni Dönemi Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AveaMasters’ın Yeni Dönemi Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "