Okunma

Avnet, Sanko ile Türkiye’de


16 Nisan 2009 Perşembe 12:57
Avnet, Sanko ile Türkiye’de

Sanko Holding ve Phoenix merkezli Avnet ortaklık anlaşması imzaladı. Ortaklık kapsamında Sanko Holding’in teknoloji pazarlama şirketi Akora Teknoloji A.Ş.’nin faaliyetlerini de kapsayacak bir şirket kuruldu. Türkiye’nin en büyük katma değerli distribütörü olması hedeflenen Avnet Technology Solutions Türkiye’nin, Avnet’in; Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesi operasyonunun bir parçası olarak konumlandırılıyor. 

Avnet Technology Solutions Türkiye, Akora’nın yerel bilgi birikimi ve bayi geliştirme konularındaki uzmanlığını ve Avnet’in uluslararası deneyimini değerlendirerek, geniş yelpazede hizmet ve çözüm sunabilen, farklılaşmış bir katma değerli dağıtım modeli getiriyor. Avnet Technology Solutions’in, “katma değerli distribütörlük” ile desteklenen iş ortakları, yeni pazarlarda iş fırsatları yakalama ve iş geliştirme şansına sahip olacaklar. Kurumlara, “iş süreçlerini iyileştirecek” ve “rekabet güçlerini arttıracak” çözümler sunan bu  işbirliği, firmalara, bir kanal ile çalışma olanağı sağlayacak.

:: Konu hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avnet, Sanko ile Türkiye’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avnet, Sanko ile Türkiye’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avnet, Sanko ile Türkiye’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "