Okunma

Avrupa da İlk Oyun Müzesi Açılıyor


02 Kasım 2010 Salı 12:50
Avrupa da İlk Oyun Müzesi Açılıyor

Amerika ve Japonya‘nın ardından sıra geldi Avrupa’ya. Avrupa’nın ilk oyun müzesinin detayları önümüzdeki ay gerçekleştirilecek IVDC 2010 (Oyun Geliştiricileri Konferansı) da açıklanacak.

Yeni oyun müzesinin adı ViGaMus ve İtalya’nın Roma kentinde hayranları ile buluşacak. IVDC başkanı Marco Accordi Rickards önümüzdeki oyun geliştiricileri konferansında müze ile ilgili detaylı bilgileri açıklayacak. Önümüzdeki günlerde inşaatına başlanacak müzenin önümüzdeki yıl içersinde bitirilmesi düşünülüyor.

:: Türkiye’de böyle bir müze açılsa başarılı olur mu?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avrupa da İlk Oyun Müzesi Açılıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avrupa da İlk Oyun Müzesi Açılıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avrupa da İlk Oyun Müzesi Açılıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "