Okunma

Bada Uygulamalarının Sayısı 1000’e Ulaştı


24 Eylül 2010 Cuma 12:07
Bada Uygulamalarının Sayısı 1000’e Ulaştı

Samsung Apps, içeriğinde bulunan farklı kategorilerde çok çeşitli uygulamaların yanı sıra, yalnızca Wave S8500’ün Bada platformu için geliştirilen uygulamalarıyla da Samsung Wave kullanıcılarını akıllı telefon dünyasının ayrıcalıklarıyla buluşturuyor (Galaxy Tab Bu Videoda Gün Yüzüne Çıkıyor).

HD oyunlar, üretkenlik ve başvuru uygulamaları, sosyal ağlara kolay erişim sağlayan uygulamalar ve eğlenceli alternatifleri ile dikkat çeken Samsung Apps, global uygulamalarıyla da yaygınlığını kuvvetlendiriyor. Farklı ülkelerde gerçekleştirilen Bada Developers etkinlikleri ile uygulama geliştiricilere Bada dünyasında söz sahibi olma fırsatı sunan Samsung Electronics, Samsung Apps aracılığıyla yerel ve global uygulama zenginliğini kullanıcıların beğenisine sunuyor. 

 

Samsung Apps’in öne çıkan yerel uygulamaları arasında; Garanti Bankası, Anadolu Ajansı Uygulamaları, Hurriyet, NTVMSNBC, arabam.com, Ajansspor , İnternet Haber yer alıyor.

 

Samsung Apps, global uygulamalarının yanı sıra yerel uygulamaları ile tüketicilerin ihtiyaç ve isteklerine özel uygulamaları da bünyesinde barındırıyor. 30’un üzerindeki yerel uygulama ağı gün geçtikçe gelişen Samsung Apps’in, Bada platformuna sahip telefonlarla birlikte daha da yaygınlaştırılması hedefleniyor.

:: En beğendiğiniz uygulama hangisi?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bada Uygulamalarının Sayısı 1000’e Ulaştı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bada Uygulamalarının Sayısı 1000’e Ulaştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bada Uygulamalarının Sayısı 1000’e Ulaştı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "