Bandsintown, Twitch ile iş birliği yapacak


25 Mart 2020 Çarşamba 16:00
Bandsintown, Twitch ile iş birliği yapacak

Bandsintown, Twitch ile ortak çalışarak, müzisyenlerin uygulama üzerinde daha çok kazanç elde etmesine yardım edecek. Konser bildirim servisi olan Platform, corona virüsü (covid-19) sebebiyle tur düzenleyemeyen sanatçıları destekleyecekler.

Video Kaydı Yapan Bir Müzisyen

Bu iş birliği, Bandsintown‘daki sanatçıların Twitch onaylı olmaları için geçmeleri gereken değerlendirmeleri atlamasını sağlayacak. Böylece platformun kazanç elde edilmesini sağlayan canlı yayın yerlerine daha hızlı erişmiş olacaklar.

Müzisyenler için yeni düzenleme nasıl olacak?

Salgının artması bütün dünyada ekonomiyi olumsuz etkilerken, her sektörden insan problem yaşıyor. İptal edilen etkinlikler, canlı gösterilerden kazanç sağlayan müzisyenlerin  de ekonomik sıkıntılar yaşamasına neden oldu.

Birçok müzisyen “karantinastream” adı verilen yayınlardan kazanç elde etmeye çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde SoundCloud da platformla benzeri bir iş birliğine girişmişti.

Konser Dinleyen Kişiler

Bu düzenleme sadece 2.000 ve üzeri takipçisi olan Bandsintown kullanıcıları için geçerli. Bu kriter sağlanıyorsa bir Twitch hesabı açılarak, sanatçı profilinin linkinin bu platforma bağlanması gerekiyor. Kısa süren bir form doldurulup gönderildikten sonra Affiliation programının iki ya da beş gün içinde e-mail ile iletişime geçeceğini belirten bir not geliyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bandsintown, Twitch ile iş birliği yapacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bandsintown, Twitch ile iş birliği yapacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bandsintown, Twitch ile iş birliği yapacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "