Okunma

Başarılı BEM Mezunlarına Müjde


24 Aralık 2008 Çarşamba 14:43
Başarılı BEM Mezunlarına Müjde

Bilişim Eğitim Merkezi, mezunlarına son derece hoş hediyeler veriyor. Yeni kampanya çerçevesinde mezun olduktan sonra, kariyerinde en başarılı 5 mezununa Asus Notebook, 2000 ve 1000 YTL değerlerinde hediye çekleri, Kodak fotoğraf makinesi ve iPod Shuffle hediyelerinden birini veriyor. Başarılı BEM Mezunları kampanyasının seçim kriterleri ise şu şekilde:

:: Eğitim sonrası kariyerde olumlu yönde değişiklik (terfi, maaş artışı),

:: Eğitim sayesinde oluşan iş ve/veya kariyer değişim,

:: Eğitim sonrası iş yerindeki verimliliğin artması,

:: Eğitim sayesinde sağlanan kazanç artışı,

:: Eğitim sayesinde elde edilen tüm faydalar,

Kampanyaya son katılabileceğiniz son tarih ise 10 Ocak 2009. Kazananlar ise 12 Ocak‘ta Bilişim Eğitim Merkezi’nin kendi sitesinde yayınlanacak.

 

:: Siz de Bilişim Eğitim Merkezi mezunu musunuz?

Bilgi için: BEM
Yazan: Ruşen Göbel
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Başarılı BEM Mezunlarına Müjde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Başarılı BEM Mezunlarına Müjde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Başarılı BEM Mezunlarına Müjde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "