Okunma

BenQ Projektörler İle Eğitim


02 Aralık 2010 Perşembe 08:00
BenQ Projektörler İle Eğitim

IT dünyası eğitim pazarına el attı. Neredeyse her gün bu pazar için spesifik ürünler geliştiriliyor. Bununla birlikte gelişen ürünleri ve teknolojileri daha önce yaptığımız çalışmalarda sizlerle paylaşmıştık.

Şimdi de, öğretmenlere, IT yöneticilerine ve öğrencilere, sınıf performansı ve maliyet performansı bakımından en iyi şekilde optimize edilmiş sonuçlar elde etmeleri için keyifli eğitim olanağı sağlayan bu dünyayı BenQ’nun yöneticilerinden dinleyin.

 

 

PointDraw, özellikle eğitim alanında göz ardı edilmemesi gereken önemli bir teknoloji. Öğretmenler için hazırlanmış olan bu teknoloji sayesinde, kalibrasyon ve beyaz tahta tarihe karışıyor. Enteraktif kalem ve özel geliştirilen projeksiyon cihazı (bilgisayar gerektirmeyen) sayesinde, istenilen görüntü herhangi bir yüzey üzerinden yansıtılabiliyor.

Özel kalem sayesinde, yansıtılan yere bakmaksızın görüntü ile etkileşime giriliyor. Bu da kullanımda büyük bir rahatlık ve esneklik tanıyor.

:: Okullardaki teknoloji yatırımını yeterli buluyor musunuz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BenQ Projektörler İle Eğitim konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BenQ Projektörler İle Eğitim ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BenQ Projektörler İle Eğitim ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "