Okunma

Bıçaklı Bir Kavgaya iPhone’la Girme


28 Aralık 2010 Salı 07:40
Bıçaklı Bir Kavgaya iPhone’la Girme

Yeni Londra ajansının haberine göre, geçtiğimiz Çarşamba günü 20 yaşındaki Jerome Taylor adındaki genç, bir maske takarak Londra’da ki bir Hint restoranına silahla dalmış. Restoran çalışanları elinde silah olmadığını anladıkları genci bıçakla etkisiz hale getirmişler.

Taylor özür dilemeye başlamış ve aşçılara şaka yaptığını, sadece hasta çocuğu için para topladığını söylemiş. Daha sonra restorandan kaçan Taylor olay yerine yakın bir bölgede polisler tarafından yakalanmış.

Suçunu itiraf eden Taylor silahı olmadığını bunun yerine sahip olduğu iPhone telefonu silah olarak kullandığını söylemiş.

Olaydan sonra restoran çalışanları Taylor’un çok kötü düştüğünü ve para çalmadığını, bu yüzden de şikâyetçi olmadıklarını söylemelerine rağmen, polis yine de hırsızlık girişiminden dolayı soruşturma başlatmış.

:: Konu hakkındaki görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bıçaklı Bir Kavgaya iPhone’la Girme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bıçaklı Bir Kavgaya iPhone’la Girme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bıçaklı Bir Kavgaya iPhone’la Girme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "