Bill Gates’in kızı korona komplolarıyla alay etti


15 Şubat 2021 Pazartesi 10:31
ABONE OL
Bill Gates’in kızı korona komplolarıyla alay etti

Bill Gates‘in, tıp öğrencisi kızı Jennifer Gates, Covid-19 aşısının ilk dozunu geçtiğimiz hafta oldu ve sonrasında bir fotoğraf paylaştı. Aşı olduktan sonra görüntüsü paylaşan Jennifer, babasıyla ilgili üretilen komplo teorilerine dair atıfta bulundu.

Aşı için ne kadar minnettar olduğunu ifade eden tıp öğrencisi Jennifer Gates, “ne yazık ki aşı dahi babamı beynime yerleştirmedi” notunu paylaştı.

Jennifer Gates’ten Covid-19 aşısına destek

Bill Gates, Bill ve Melinda Gates Vakfı aracılığıyla dünya çapında aşıları araştırmak ve tanıtmak için yıllarca çalıştı. Ancak içerisinde bulunduğumuz Covid-19 döneminde Bill Gates‘in bu çalışmaları birçok komplo teorilerinin de sebebi oldu

Bill Gates, insanlara onları takip edecek bir mikroçip enjekte etmek için COVID-19 aşılarını yanlış bir şekilde zorladığını iddia eden birçok tuhaf ve tamamen temelsiz komplo teorilerinin konusu haline geldi.

New York City‘deki Mount Sinai’deki Icahn Tıp Fakültesi’nde ikinci sınıf öğrencisi olan Jennifer Gates’de aşıyı olduktan sonra Instagram hesabında yaptığı paylaşımda şöyle dedi;

“SarsCOV2 varyantının ortaya çıkmasının üzerinden bir yıldan fazla zaman geçti ve artık bireyleri ve toplulukları korumaya yardımcı olmak için aşılar dahil daha fazla çözümümüz var. Hücrelerime bu virüse karşı koruyucu bir bağışıklık tepkisi oluşturmayı öğretmek için ilk mRNA dozumu alma ayrıcalığına sahibim. Tıp öğrencisi ve hevesli bir doktor olarak, gelecekteki muayenehanem için bana koruma ve güvenlik sağlayacağı için minnettarım. Herkesi daha fazla okumaya ve size seçenek sunulduğunda bunu kendiniz ve aileniz için güçlü bir şekilde düşünmeye davet ediyorum. Ne kadar çok insan aşılanırsa, topluluklarımız herkes için o kadar güvenli olur. Teşekkür etmek, modern tıpta bu başarıyı mümkün kılan doktorlara, bilim adamlarına, halk sağlığı uzmanlarına, eczacılara ve daha pek çok kişiye şükranlarımı tarif etmeye yetmez. Sağlık çalışanlarımız olabildiğince çok hayatı kurtarmak için yorulmadan çalışıyorlar ve bu aşı sadece başarı yeteneklerini artıracak. Not: İkinci dozumu aldıktan sonra hala maskemi takıyor olacağım. Maalesef aşı dahi babamı beynime yerleştirmedi.” 

24 yaşındaki Jennifer’ın, Bill ve Melinda Gates’in üç çocuğunun en büyüğü olduğunu belirtelim. Ayrıca Bill Gates’te, geçen ay koronavirüs aşısının ilk dozunu aldı ve kızı gibi, mutlu anın bir fotoğrafını paylaşarak “Kendimi harika hissediyorum” yazdı.
yazarHasan Karaüzüm

1999 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi’nde öğrenci. İlgi alanı olan bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ediyor. SDN aracılığıyla tecrübesini paylaşmayı seviyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
6 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

Babasının kızı babası değilsee bile bu kız dünyaya hastalıkları yayar baksana birde tıp okuyormuş ki vay dünyanın haline

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

İngiliz doktor Carrie Madej

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

Benimle evlenir mi acaba. Hayatımız kurtulur be hacı.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

He he

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

labirentdeki doktora benziyor…

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

Yalancı yalancı sana kimse inanmaz 😒
Bekleyin yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış 🙄🕯

" Bill Gates’in kızı korona komplolarıyla alay etti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bill Gates’in kızı korona komplolarıyla alay etti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bill Gates’in kızı korona komplolarıyla alay etti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon! Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon!
  2. 2 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri
  3. 3 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım? 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım?
  4. 4 Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar! Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar!
  5. 5 Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler! Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler!
  6. 6 Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var? Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var?
  7. 7 Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik! Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik!
  8. 8 Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad! Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad!
  9. 9 Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık
  10. 10 Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği