Okunma

Bioshock 2’den Son Görüntüler


06 Mayıs 2009 Çarşamba 07:38
Bioshock 2’den Son Görüntüler

Ağustos ayında piyasaya sürülecek Bioshock 2’nin şimdiden satış rekorlarına koşacağı garanti gözüyle bakılıyor. Oyunun yeni ekran görüntülerini sizler için sunuyoruz.


Resmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayın

:: Bioshock 2 hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bioshock 2’den Son Görüntüler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bioshock 2’den Son Görüntüler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bioshock 2’den Son Görüntüler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "