Okunma

Bir Dev Daha Tarihe Gömüldü


10 Ocak 2011 Pazartesi 07:41
Bir Dev Daha Tarihe Gömüldü

Dijital fotoğraf makinelerinin çıkması ile fazla ömür biçilmeyen fotoğraf makinesi filmleri birer birer tarih oluyor. Kodak’ın verdiği bilgiye göre Kodakrom ERA filmlerin 30 Aralık tarihinde devri kapanacaktı.

Fakat bu tarih birkaç gün saptı ve Kodak dün Kodakrom ERA filmlerin devrini kapandı. Bu başarılı filmlerin hayatı dünya üzerinde 75 yıl kadar sürdü. Bu filmler diğerlerinde ve dijitallerde olmayan özel renk paletine sahipti. Seni hiç unutmayacağız Kodakrom.

:: Kodakrom filmler hakkındaki görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Bir Dev Daha Tarihe Gömüldü”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    eski çekmecelerde film bulduk kullanılıp kullanılmadığını yani resim olup olmadığını banyo ettirmeden anlayabilirmiyiz

" Bir Dev Daha Tarihe Gömüldü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bir Dev Daha Tarihe Gömüldü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bir Dev Daha Tarihe Gömüldü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "