Okunma

Bir Projem Var Diyorsan Katıl, Ödülü Kap


04 Ocak 2013 Cuma 14:06
Bir Projem Var Diyorsan Katıl, Ödülü Kap

Öğrenciler tarafından Türkiye’nin en aktif iş ve kariyer kulübü seçilen İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü, 19 yıldan bu yana Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu’nda Türkiye’nin 55 farklı üniversitesinden 600’ün üstünde öğrenciyi bir araya getiriyor. Sempozyum dahilinde gerçekleştirilen ‘’Bir ProjEM Var Diyorsan’’ proje yarışmasıyla öğrenciler oluşturdukları projeleri sponsor şirketlerimize ve 20. İTÜ EMÖS katılımcılarına sunma fırsatı yakalıyor.

20. İTÜ EMÖS Proje Yarışması, Bir ProjEM Var Diyorsan bu sene B/S/H/, Mercedes-Benz, Migros, Sinpaş GYO ve Unilever sponsorluğunda ve Samsung çözüm ortaklığında gerçekleşiyor.

Öğrenciler ister sponsor şirketler tarafından belirtilen konulardan birini ister kendi belirledikleri bir konuyu seçerek hazırladıkları projelerle yarışmaya katılabiliyor.

Son başvuru tarihi 20 Ocak 2013 olan proje yarışmasına gelen projeler İTÜ akademisyenleri tarafından ön elemeden geçiriliyor. Ön elemeyi geçen en iyi 6 grup, sponsor şirketler, çeşitli üniversitelerden akademisyenler ve 20. İTÜ EMÖS katılımcılarından oluşan final jürisine sunumlarını gerçekleştiriyor.

Tüm oyların değerlendirilmesi sonucunda kazanan gruba 4000 TL + Koç Üniversitesi’nde MBA Bursu + Mercedes-Benz Stajı + Samsung Galaxy Note 10.1 !

Konu havuzu, yarışma şartnamesi ve diğer gerekli tüm bilgilere projenin web sitesi üzerinden ulaşılabilir.

Etkinlik web adresi: www.birprojemvardiyorsan.com

Bir ProjEM Var Diyorsan ödülleri ise şöyle;

 • 1 Gruba: 4000 TL + Koç Üniversitesi’nden MBA Eğitimi + Mercedes Benz Stajı + Samsung Galaxy Note 10.1
 • 2. Gruba: 3000 TL + Samsung Galaxy Note II
 • 3. Gruba: 2000 TL + Yurt Dışı Dil Eğitimi + Samsung Galaxy Camera

:: Bu tip yarışmalara katılmayı düşündüğünüz bir projeniz var mı?

 
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Bir Projem Var Diyorsan Katıl, Ödülü Kap”

 1. Turab Garip dedi ki:

  Eğer bir projen varsa katıl ve projeni kaptır.. Aman pardon ödülü kap..

  "Telif" şartlarını okumadan "proje yarışması"na filan girmeyin derim.

 2. forumstar dedi ki:
 3. forumstar dedi ki:

  bi sponsorlara baktim ve bide verdikleri ödüle… herhalde dalga geciyorlar… projem var ama tabi yurtdisinda bulundugum icin tr ye simdilik gelmek avantajli degil, ama burda basvurmakta oldugum organizasyon 20.000€+aylik 2.000(12ay)

 4. Genero dedi ki:

  evet eğitimin değeri yaklaşık olarak 30bin lira diye biliyordum 🙂 projelerim var ama vakit çok kısıtlı birde finaller ***** güzel bir yarışma kazananlar için uzun vadede çok yararlı olacaktır eğitimler ve stajlarla

 5. SDN Okuru dedi ki:

  4000 TL’lik ödülü geç ama Koç MBA epeyi iyi..

 6. ozantoklu dedi ki:

  Bir endüstri müh. adayı olarak önümüzdeki sene katılmak istiyorum

" Bir Projem Var Diyorsan Katıl, Ödülü Kap konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bir Projem Var Diyorsan Katıl, Ödülü Kap ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bir Projem Var Diyorsan Katıl, Ödülü Kap ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "