Okunma

Bir Sözünüze Bedava Yazıcı


02 Kasım 2010 Salı 07:30
Bir Sözünüze Bedava Yazıcı

Donanım yatırımı yapmak istemeyen ve ayda belli bir miktarda düzenli baskı yapan küçük ve orta ölçekli firmalar, sadece kullandıkları ürünün sarf malzemesini belli bir süre yetkili Xerox iş ortağından alma taahüdü vererek son teknoloji bir ofis ürününe  bedava sahip olacaklar.

Gerçekleştirilecek bedava yazıcı programına özel, normalde 2 yıl olan garanti süresi de, 3 yıla çıkarılıyor ve ayrıca müşteri yerinde servis    garantisi de veriliyor. KOBİ’ler, bedava yazıcılarla birlikte gelecek dolu tonerlerle, modeline göre ilk 1000 ile 12.000 sayfa arasındaki baskıyı ücretsiz alma imkanına da kavuşacaklar.

Bu aynı zamanda verilecek baskı taahüdüne göre, 1 ile 6 ay arasında hiçbir sarf malzemesi masrafının oluşmaması anlamına geliyor.

 

 

Türkiye’nin her yerinden başvurulabilecek bu programa katılabilmek için www.xerox.com/bedavayazici adlı internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmak gerekiyor.

Yapılan başvurular en kısa zamanda Xerox tarafından değerlendirilerek, uygun görülen firmalarla program koşullarına göre anlaşma imzalanacak.

Program kapsamında Xerox Phaser 6280, Xerox Phaser 6360 model renkli lazer yazıcılar ile fotokopi, yazıcı, faks ve tarayıcı özellikleri olan Xerox Phaser 6128MFP, Xerox Phaser 6180MFP model renkli lazer tabanlı çok fonksiyonlu ofis ürünleri bedava sunuluyor olacak.

:: Bu program hakkında ne düşünüyorsunuz? Başarılı olabilecek mi?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bir Sözünüze Bedava Yazıcı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bir Sözünüze Bedava Yazıcı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bir Sözünüze Bedava Yazıcı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "