Okunma

BlackBerry App World’de Kaç Uygulama Var?


19 Nisan 2009 Pazar 14:54
BlackBerry App World’de Kaç Uygulama Var?

Apple’ın App Store başarısından sonra Nokia ve Research In Motion gibi devler de kullanıcılara daha fazla yazılım (paralı hizmet) sunabilmek için birbirleriyle yarışmaya başladı. BlackBerry telefonlar için açılan App World‘de de şu an çok sayıda uygulama var. Peki bunların sayısı ne kadar?

Sadece Kendi Telefonunuz

Eğer bu hizmet ülkemizde çalışsaydı, sisteme giriş yaptığınızda sadece kendi telefonunuza uygun uygulamaları görebilecektiniz. Örneğin BlackBerry Curve için 700’den daha az uygulama görülebiliyor. Her ne kadar toplam rakamla ilgili söz olan “açılışta 1000 tanenin üzerinde” kavramı doğrulansa da, Apple’ın artık binlerle ölçülen uygulama sayısı ve Google’ın Android pazarındaki 2300 yazılımı, Research In Motion‘un bu konu üzerine biraz daha çalışması ve çalışacak yazılım geliştiriciler bulması gerektiğini söylüyor.

:: BlackBerry’nize nasıl yazılım yüklüyorsunuz?

Bilgi için: BlackBerry
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BlackBerry App World’de Kaç Uygulama Var? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BlackBerry App World’de Kaç Uygulama Var? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BlackBerry App World’de Kaç Uygulama Var? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "