Okunma

BlackBerry MAC’lerle Konuşabiliyor


01 Ekim 2009 Perşembe 15:08
BlackBerry MAC’lerle Konuşabiliyor

Research In Motion, Mac kullanıcıları için geliştirilen BlackBerry Desktop Manager yazılımını duyurdu. Yeni yazılım, Mac kullanıcılarına iletişim bilgilerini, takvim randevularını, görevlerini ve notlarını BlackBerry akıllı telefonlarıyla güvenli yoldan kolaylıkla senkronize etmenin yolunu açıyor. BlackBerry Desktop Manager yazılımının yeni versiyonu 2 Ekim Cuma gününden itibaren www.blackberry.com/mac adresinden ücretsiz olarak indirilebilecek.


BlackBerry Desktop Manager yazılımı, Mac OS 10.5.5 kurulu Mac bilgisayarları ve BlackBerry OS 4.2 ile üstü sürümlerin yüklü olduğu BlackBerry akıllı telefonlarını destekliyor.

 

Yeni BlackBerry Desktop Manager yazılımı, Mac kullanıcılarına iCal, Adres Defteri, Microsoft Entourage gibi alışık oldukları Mac uygulamalarını, BlackBerry akıllı telefonlarıyla sorunsuz ve kolayca senkronize etme imkanı tanıyor. Böylece, uygulama ekleme, çıkartma, otomatik yedekleme, yedeklenen dosyaları kriptolama ve yazılım güncellemesi kurma gibi işlemler Mac kullanıcıları için daha da basitleşti.

BlackBerry Desktop Manager ayrıca, Mac kullanıcılarının iTunes müzik arşivlerini BlackBerry akıllı telefonlarıyla senkronize etmelerini sağlayan BlackBerry Media Sync‘i de entegre ediyor. Kullanıcılar, şarkı bilgileri de dahil BlackBerry Desktop Manager yazılımı üzerinden istedikleri iTunes şarkılarını seçip, hızlı bir şekilde BlackBerry akıllı telefonlarına yükleyebilecek.

:: MAC kullananlar sizce hangi telefonu tercih ediyor?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BlackBerry MAC’lerle Konuşabiliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BlackBerry MAC’lerle Konuşabiliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BlackBerry MAC’lerle Konuşabiliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "