Okunma

Brocade ve Dell Güçlerini Birleştirdi


15 Eylül 2009 Salı 09:20
Brocade ve Dell Güçlerini Birleştirdi

Ayrıca iki şirket gelecekte, yönetim, etkili veri merkezleri ve yeni nesil sanallaştırması gibi gelişmeler üzerinde iş birliği yapmayı hedefliyorlar. Bu işbirliği, Brocade ve Dell müşterilerinin bilişimi daha verimli bir şekilde kullanmalarına yardımcı olacaktır, aynı zamanda maliyet, zaman ve iş gücü masrafları acısından tasarruf etmiş olacaklar.

Bu büyük ortaklık sayesinde, Dell, kullandığı Brocade depolama ağ çözümlerini daha geniş kapsamlı bir portföy sunarak zenginleştirmiş olacak. Dell markalı olan Fibre Channel ana veriyolu adaptörleri (HBAs), dönüştürülmüş network adaptörleri (CNA), FCoE anahtarları ve Converged Enhanced Ethernet (CEE) anahtarları, ürün pörtfoyüne dahil olacaklar.

Bu yeni Dell markalı ürünler Dell’in önceden satışa sunduğu Brocade ürünlerini tamamlıyor. Dell M1000e ve Dell PowerEdge dizisi ince sunucular için Fibre Channel ince anahtarlar ayrıca mevcut olan SAN anahtar ürünlerine ait olan tamamlanmış Brocade’in sabit biçimli Fibre Channel anahtarları dizisi.


:: Konu hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Brocade ve Dell Güçlerini Birleştirdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Brocade ve Dell Güçlerini Birleştirdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Brocade ve Dell Güçlerini Birleştirdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "