Okunma

BT Profesyonellerine Windows 7 Enterprise


18 Eylül 2009 Cuma 07:11
BT Profesyonellerine Windows 7 Enterprise

Ekim ayında kullanıcılarla buluşmaya hazırlanan Microsoft’un yeni nesil işletim sistemi Windows 7, BT profesyonelleri tarafından daha önceden test edilebilecek. Yeni işletim sisteminin tüm özelliklerini içermesi nedeniyle özellikle BT profesyonellerinin ilgi göstereceği 90 günlük deneme sürümü, Windows 7 Enterprise Trial Edition, BT profesyonellerinin gerçek ürün kodlarının sunduğu avantajlardan yararlanmalarını sağlayacak.

Bugüne kadar birçok BT profesyoneli, Windows 7 ortamında uygulamalarını, donanımlarını ve işletim sistemi yaygınlaştırma stratejilerini test ederken nihai üretim öncesi (RC) sürümü kullanıyordu. Ancak bu yöneticiler önümüzdeki üç ay süresince Windows 7 Enterprise 90-Day Trial Edition sayesinde ürünün bütün özelliklerini inceleme fırsatı bulabilecek.

22 Ekim 2009 itibarıyla satışa sunulacak olan bu deneme sürümünde, lisanslı kullanıcının Windows 7 nihai ürünle elde ettiği lisans, MSDN ve TechNet abonelikleri ve yazılım güvencesi anlaşmaları gibi hizmetler yer almıyor.

 

Deneme sürümünün lisansı sınırlı miktarda olduğu için ürün ancak belirli sayıda indirilebilecek.

 

Diğer yandan, Microsoft’un yeni nesil işletim sistemi Windows 7 ile birlikte duyuru yapılacak olan yeni sunucu yazılımı Windows Server 2008 R2‘nun 180 günlük deneme sürümü Microsoft’un kendi sitesinden ücretsiz indirilebiliyor. Windows Server 2008 R2‘nin ilave edilen gelişmiş özellikleri sayesinde BT profesyonelleri daha güvenli ve esnek bir sunucu altyapısına kavuşacaklar.

Windows 7 Enterprise 90 Günlük Deneme Sürümünü indirmek için tıkla

Windows Server 2008 R2 180 Günlük Deneme Sürümünü indirmek için tıkla 

:: Windows7’ye geçmeyi düşünüyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BT Profesyonellerine Windows 7 Enterprise konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BT Profesyonellerine Windows 7 Enterprise ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BT Profesyonellerine Windows 7 Enterprise ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "