Okunma

Bu Servise Üye Olan Aşkta Kazanıyor


16 Eylül 2009 Çarşamba 13:15
Bu Servise Üye Olan Aşkta Kazanıyor

Mobil içerik, sosyal ağlar, bilgi servisleri ve strateji oyunları kategorilerindeki katma değerli servisler alanının iddialı ismi CETECH, katma değerli servisler alanında bir ‘ilk’e imza atarak aşkta kazanmak isteyen beylere ipuçları veriyor. Erkekler İçin İlişki Rehberi, yazar Dusty White tarafından kaleme alınan dünyaca ünlü “The Easiest Way To Meet And Pick Up Girls” adlı kitaptan kullanıcıların cep telefonlarına ilişki kurmanın inceliklerinin ve kolay yollarının günlük olarak gönderildiği bir servis niteliği taşıyor.

 

Abonelik gerçekleştikten sonra ise kullanıcıların cep telefonlarına her gün ilişki kurmanın yolları SMS olarak gönderiliyor.

 

The Easiest Way To Meet And Pick Up Girls (Kızlarla Tanışmanın ve Onları Elde Etmenin En Kolay Yolları)” adlı kitap 21 ülkede 14 dile çevrildi ve yayınlandığı ülkelerde kendi kategorisinde listelerin ilk sırasında yer aldı. Kitap ayrıca, The New York Time Advice, How to Miscellaneous Best Seller Listesi’nde 14 hafta, www.amazon.com’da Health, Body, Mind Relationships kategorisinde de tam 56 hafta birinci sırada kalarak büyük bir başarıya imza attı. A.B.D’de SMS formatına çevrilen ve perfectmatch.com adlı servis ile at&t ve T-Mobile abonesi 2.650.000 kişiye ulaşan bu kitaptaki ipuçları, Erkekler İçin İlişki Rehberi Servisi ile cebe geliyor.

Kadınlarla her yerde iletişim kurabilirsiniz. Tanrı onlarla tanışmanız için kafeleri, barları, kulüpleri, partileri, düğünleri ve interneti yarattı,” gibi ipuçları sunan Erkekler İçin İlişki Rehberi servisine abone olmak isteyen kullanıcıların www.iliskirehberi.net adresine girerek cep telefonu numaralarını yazmaları yeterli oluyor.

:: Böyle bir servise ihtiyaç var mı?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu Servise Üye Olan Aşkta Kazanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Servise Üye Olan Aşkta Kazanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Servise Üye Olan Aşkta Kazanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "