Okunma

Bu Soruların Cevabını Biliyor musunuz?


10 Ocak 2011 Pazartesi 09:30
Bu Soruların Cevabını Biliyor musunuz?

Okurlarımıza daha faydalı ve etkileşimli bir internet sitesi sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu çalışmalar sırasında beklenmeyen sıkıntılarla karşılaşsak da sizlere hizmet etme isteğimizden asla bir şey kaybetmiyoruz.

SDN Yarışma’ya Bekliyoruz!

Tamamı ShiftDelete.Net editörleri tarafından hazırlanan, yazılım, donanım, internet, genel kültür, mobil, network kategorilerinden oluşan yaklaşık 100 soruya cevap vererek en yüksek puanı almak ister misiniz?

Hazırlanan sorular, SDN’de yayınlanan haber ve makaleleri okuyan okurlarımız için son derece kolay ve güncel sorular olup arşive her hafta yeni sorular eklenmeye devam edecek.

 

SDN Forum’da açtığımız yeni kategoride, hem yarışma hakkında bilgi alabilir, eleştiri ve önerilerinizi yazabilir, dilerseniz kendi hazırladığınız soruları bile gönderebilirsiniz.

Şimdilik Beta aşamasında olan bu uygulamayı geliştirmeye devam edeceğiz. Yol haritamızda, soruların editöre bildirilmesi, okurların hazırladığı soruların da yarışmaya eklenmesi, mobil arabirimden de yarışılması gibi yenilikler bulunuyor.

Yarışmaya başlamak için buraya tıklayın.

Herkese başarılar.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu Soruların Cevabını Biliyor musunuz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Soruların Cevabını Biliyor musunuz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Soruların Cevabını Biliyor musunuz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "