Okunma

Bu Sorunun Cevabını Biliyor musunuz?


12 Ocak 2011 Çarşamba 07:45
Bu Sorunun Cevabını Biliyor musunuz?

Okurlarımıza daha faydalı ve etkileşimli bir internet sitesi sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu çalışmalar sırasında beklenmeyen sıkıntılarla karşılaşsak da sizlere hizmet etme isteğimizden asla bir şey kaybetmiyoruz.

Bu Sorunun Cevabını Biliyor musunuz?

Türk kullanıcıları ilk olarak hangi yıl İnternet’e erişti?

a)
1992
b) 1995
c) 1994
d) 1997

Bu sorunun cevabını biliyor ve teknoloji bilginizi ölçmek istiyorsanız tıklayın. Yarışmamız içerisinde sizi zorlayacak ve bir o kadarda bilmediklerinizi gösterecek onlarca soru yer alıyor.

SDN Forum’da açtığımız yeni kategoride, hem yarışma hakkında bilgi alabilir, eleştiri ve önerilerinizi yazabilir, dilerseniz kendi hazırladığınız soruları bile gönderebilirsiniz.

Şimdilik Beta aşamasında olan bu uygulamayı geliştirmeye devam edeceğiz. Yol haritamızda, soruların editöre bildirilmesi, okurların hazırladığı soruların da yarışmaya eklenmesi, mobil arabirimden de yarışılması gibi yenilikler bulunuyor.

Yarışmaya başlamak için buraya tıklayın.

Herkese başarılar.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu Sorunun Cevabını Biliyor musunuz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Sorunun Cevabını Biliyor musunuz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Sorunun Cevabını Biliyor musunuz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "