Okunma

Bulut Bilişimde Yeni İsimler


14 Ekim 2010 Perşembe 14:00
Bulut Bilişimde Yeni İsimler

Cisco, EMC ve VMware tarafından bulut bilişim alanında kurulan işbirliğinin Orange Business Services‘ın da katılımıyla Flexible 4 Business adını aldığı ve bu ortaklığın bulut bilişim için yeni çözümler üreteceği firmalar tarafından duyuruldu.(Herkes İçin Cloud Computing Rehberi)

İşbirliği kapsamında sunulacak hizmetlerle kurumların bulut bilişime geçerek altyapıları firmalar tarafından hazırlanacak.

 

 

 

 

Bulut Bilişim İçin Yeni Yöntemler

Orange Business Services, servis sağlayıcılığı üstlenen taraf olarak iş ortaklarının teknolojilerini dört tip “kullandığın kadar öde” bulut hizmetiyle sunacak.

Flexible 4 Business bulut hizmetleri portföyü başlangıçta özel bulut ve yedekleme hizmetlerini içeren “servis olarak altyapı” (Infrastructure-as-a-service / IaaS) ve güvenlik ile tümleşik iletişim hizmetlerini içeren “servis olarak yazılım” (Software-as-aservice / SaaS) kategorilerinde sunulacak.

:: İş yerinizde bulut bilişim sistemleri kullanır mıydınız?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bulut Bilişimde Yeni İsimler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bulut Bilişimde Yeni İsimler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bulut Bilişimde Yeni İsimler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "