Call of Duty Battle Royale modu için tarih göründü


18 Şubat 2020 Salı 16:20
Call of Duty Battle Royale modu için tarih göründü

Call of Duty Battle Royale modu bir süredir heyecan ile bekleniyordu. CoD Mobile’ın yakaladığı başarı ile pekişen battle royale modunun popülerliği, kısa bir süre içinde Call of Duty Warzone ile bilgisiyarlara da taşınıyor olacak hem de ücretsiz.

Call of Duty Battle Royale modu ne zaman geliyor?

Call of Duty Modern Warfare sahiplerinin anında erişim kazanacaklarını belirtelim. Bunun yanında, Call of Duty Warzone battle royale modu için birçok kaynak Mart ayını işaret ediyor. Ücretsiz olarak sunulacak oyun modunun, diğer battle royale oyunlarıyla rekabet edebilmesi için ücretsiz sunulduğu düşünülüyor.

Daha önce Call of Duty Warzone, çoğu kez sızdırılmış hakkında yorum yapılmıştı. Yeni oyun moduyla birlikte haritasının da sızdırılması oyunun üstündeki örtünün yavaş yavaş kalkmasını da sağlıyor. Geliştirici kaynaklardan sızdırılan detaylara göre, yeni oyun modunun 10 Mart gibi bir tarihte kullanıcılara ulaşması bekleniyor.

Söz konusu sızıntılar ile detayların biraz daha belli olduğunu söylemek mümkün. Bazı kaynaklara göreyse ilk kez 18 Şubat tarihinde bu oyuna ulaşılabilecek. Bakıldığında en olası tarihin mart olacağını söylemek ise mümkün.

Call of Duty Battle Royale

Daha önce de oyunun haritası sızdırılmıştı

Oyuncuların da beklediği gibi farklı birçok şey ile çıkacak bu yeni Call of Duty battle royale, yeni kıyafetler ve silahları da içinde barındırıyor. Temmuz ayından beri söylentileri gezen oyun modunun sızdırılan görselleri ve detaylarıyla gerçekten geleceğini görmek heyecan verici.

Activision, Warzone hakkında  şu an için detaylı bir açıklamada bulunmuyor olsa da 200 kişilik bir oyun lobisi, kendine özgü para birimi, tur sıralaması ve birbirinden farklı yükseltmeleri içinde barındıracağını biliyoruz.

Oyunun sinematik trailer’ını izlemek isteyenleri ise aşağıdaki videoya alalım.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Call of Duty Battle Royale modu için tarih göründü”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Ne zaman olucak

" Call of Duty Battle Royale modu için tarih göründü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Call of Duty Battle Royale modu için tarih göründü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Call of Duty Battle Royale modu için tarih göründü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "