Call of Duty için yapılan erteleme kararları duyurusu!


02 Haziran 2020 Salı 09:45
Call of Duty için yapılan erteleme kararları duyurusu!

ABD’deki protestolara bir tepki de Call of Duty tarafından geldi.  Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Mobile için şirketin resmî Twitter hesabından duyuru yapıldı. Bu duyuruya göre iki oyun için de kullanıcıların yeni güncellemeler için biraz beklemesi gerekiyor. Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Mobile yeni sezon için beklemek gerekiyor.

Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Mobile yeni sezon

2020 yılı gerçekten birçok olumsuzluğu içinde barındırıyor ve keşke yaşanmasaydı dedirtiyor. Corona virüsü ile başlayan ve sonrasında çeşitli doğal afetlerle seyreden 2020 yılı son günlerde ABD’de ırkçılık sebebiyle bir kişinin hayatını kaybetmesi ve bunun sonrasında yaşanan olaylar ile devam ediyor.

Polis memurunun George Floyd’u öldürmesi üzerine başlayan protestolar ABD’nin neredeyse bütün eyaletlerine yayılmış durumda. Bu kapsamda birçok şirket ve ünlü sima konu hakkında paylaşımlar yaptı. Bu paylaşım furyasına yeni sezonunu birkaç gün içinde yayımlaması planlanan Call of Duty da katıldı.

Call of Duty’nin resmî Twitter hesabından yapılan duyuruya göre, George Floyd olayları sebebiyle oyunun yeni sezonu erteleniyor. Sony, bu haftanın büyük PS5 etkinliğini iptal ettikten saatler sonra Activision ve Infinity Ward, Call Of Duty: Modern Warfare ve Warzone’un yeni sezon güncellemesinin bu hafta yayımlanmayacağını duyurdu.

Daha önce planlandığı kadarıyla 3 Haziran tarihinde gelmesi beklenen Call Of Duty: Mobile’ın da yeni sezonu gecikiyor. Yeni tarihler hakkında bilgi paylaşılmadı ancak haftaya yayımlanması bekleniyor.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Call of Duty için yapılan erteleme kararları duyurusu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Call of Duty için yapılan erteleme kararları duyurusu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Call of Duty için yapılan erteleme kararları duyurusu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  2. 2 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  3. 3 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  5. 5 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  6. 6 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  7. 7 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  8. 8 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  9. 9 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  10. 10 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik