Call of Duty: Modern Warfare ile ilgili yeni sızıntı


26 Ocak 2020 Pazar 21:00
Call of Duty: Modern Warfare ile ilgili yeni sızıntı

Geçtiğimiz aylarda oyunun satış rekoru kırdığı açıklanmıştı. Oyunun ilk sezonu 11 Şubat 2020 tarihinde sonra erecek. Call of Duty: Modern Warfare 2. Sezon sızıntı ile karşımıza çıktı.

Call of Duty: Modern Warfare 2. Sezon ile gündemde

Satış rekoru kıran Modern Warfare, oyuncuların isteği üzerine ilk sezonun süresini uzatmıştı. İlk sezonun bitmesine birkaç hafta kaldı, ancak şirket yeni sezon ile ilgili herhangi bir resmi açıklamada bulunmadı.

Geçmişteki Call of Duty sızıntıları büyük oranda gerçekleşen TheGamingRevolution adlı YouTube kanalı yeni sezon ile ilgili bazı bilgiler yayınladı.  Call of Duty: Modern Warfare 2. Sezon  sızıntıları arasında battle royale modu da yer alıyor.

 Call of Duty: Modern Warfare 2. Sezon sızıntıları yayınlandı

Söylentilere göre battle royale modu yoğun istek olduğu için yeni sezonda karşımıza çıkabilir. 2. sezona yetişmediği takdirde battle royale oyun modunun bir sonraki sezonda karşımıza çıkacağı iddia ediliyor.

Yeni sezon ile ilgili silah sızıntıları da mevcut. İddialara göre yeni SMG, LMG ve bıçak modelleri karşımıza çıkacak. Yeni silahların kilidinin nasıl açılacağı henüz belli değil. Şirket, satış rakamlarını artırabilmek için daha fazla özellik ekleyeceğe benziyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Call of Duty: Modern Warfare ile ilgili yeni sızıntı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Call of Duty: Modern Warfare ile ilgili yeni sızıntı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Call of Duty: Modern Warfare ile ilgili yeni sızıntı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "