Okunma

Canon LBP6000B Yazıcı İnceleme


01 Ekim 2011 Cumartesi 10:41
Canon LBP6000B Yazıcı İnceleme

Ev kullanıcılarının normalde çok da sık ihtiyaç duymadığı yazıcılara, oldukça temel bir alternatif Canon’dan geliyor. Temel dedim çünkü ürün tamamen basit kullanım için tasarlanmış. Oldukça minik bir boyuta sahip olan Canon LBP6000B, yüksek performansın yanısıra, basitlik ve az yer kaplama gibi özellikleriylle dikkat çekiyor.

Üzerinde sadece 2 tane tuş bulunan lazer yazıcı, bu tuşların biriyle ürünü açıp kapatmaya, diğeriyle ise kağıt beslemesine olanak sağlıyor. Üzerinde bulunan tek uyarı LEDi ise cihazın o an açık olup olmadığını gösteriyor. Kağıt besleme ve kağıt çıkış noktalarının kapaklar ile komple kapatılabiliyor olması, kullanılmadığı zamanlarda da hem az toz tutması, hem de basit bir görünüme geçmesi açısından önem taşıyor. Bu kapaklar kapatıldığında LBP6000B, adeta bir kutu şekline bürünüyor.

Dakikada 18 baskı çıkarabilen ürün, işini 600 DPI kalitesinde yapabiliyor. Sadece siyah – beyaz baskı çıkarabiliyor olması sebebiyle resim baskılarında çok da iyi bir sonuç veremeyen Canon, asıl işi olan yazı çıkışlarında ise mükemmel net sonuçlar sağlayabiliyor. Ayrıca LBP6000B, sadece USB üzerinden bağlı olduğu bilgisayar üzerinden çalışıyor.

Teknik Özellikler

Canon LBP6000B

Lazer Yazıcı

Yazıcı tipi: Lazer

Renk desteği: Siyah-beyaz

Baskı kalitesi: 600 DPI

Giriş tepsisi: 150 kağıt

Çıkış tepsisi 100 kağıt

Ağırlık: 5 kilo

Boyutlar: 359 x 249 x 198 mm

Bilgi için: Canon Türkiye
Telefon: 0216 571 68 00

:: Yazıcılarda işlevi mi tercih edersiniz, yoksa basitliği mi?


 
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Canon LBP6000B Yazıcı İnceleme”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ortalama kaç sayfa yazıyor

  2. mylife.eg dedi ki:

    Basitlik.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    bu ürün kaç para

" Canon LBP6000B Yazıcı İnceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canon LBP6000B Yazıcı İnceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canon LBP6000B Yazıcı İnceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "