Okunma

Canon MF 4410 Lazer Yazıcı Video İnceleme


29 Ekim 2011 Cumartesi 18:27
Canon MF 4410 Lazer Yazıcı Video İnceleme

İşyerlerinin olmazsa olmazları arasında yer alan yazıcılar, bildiğiniz gibi kullanıcıların işlerini son derece kolay bir şekilde halletmelerine olanak sağlamalıdırlar. Herhangi bir iş yerindeki herhangi bir cihazın, ihtiyaç anında sorunsuzca işlevini görebilmesi gerekiyor. Canon da bu tip işyerlerine yönelik hazırladığı MF 4410 ürünüyle son derece basit bir kullanım vaat ediyor. Üç basit işlevi olan yazıcı, baskı, fotokopi ve tarama işlevlerini gerçekleştirmek amacıyla tasarlanmış.

Oldukça basit olan kullanımını daha da basit bir hale getirmek için Canon, ürünün ön tarafına bir tane de LCD ekran yerleştirmiş. Hemen ön tarafında yer alan tuşlar da, oldukça mantıklı işlevlere atanmış. İlk defa bir yazıcı kullanacak olan biri bile, kurulumdan sonra bu ürünü rahatlıkla kullanabilir.

MF 4410, siyah – beyaz baskı çıkarabiliyor. Tarama işlemlerini ise renkli olarak tamamlayabiliyor. Ürünün, siyah beyaz baskı kalitesi konusunda gayet başarılı olduğunu söylemeliyiz.

Canon MF 4410

Lazer Yazıcı

Baskı tipi: Siyah – beyaz

Yazıcı tipi: Lazer

Baskı çıkış hızı: Dakikada 23 sayfaya kadar

Baskı çözünürlüğü: 600 x 600 DPI

Tarayıcı çözünürlüğü: 600 x 600 DPI

Tarayıcı tipi: Renkli

LCD ekran: Var

Bilgi için: Canon
Telefon: 0216 571 68 00

:: Evde yazıcı kullanıyor musunuz?

 
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Canon MF 4410 Lazer Yazıcı Video İnceleme”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    fiyat

" Canon MF 4410 Lazer Yazıcı Video İnceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canon MF 4410 Lazer Yazıcı Video İnceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canon MF 4410 Lazer Yazıcı Video İnceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "