Okunma

Kablosuz Yazdırmanın Keyfine Varın


21 Aralık 2010 Salı 07:10
Kablosuz Yazdırmanın Keyfine Varın

15 yıl önce biri bana “evinde fotokopi cihazın olacak” deseydi, muhtemelen gülüp geçerdim. Teknolojinin oldukça uygun fiyatlarla sunulduğu günümüzde hemen hemen her bilgisayar kullanıcısı evine çok işlevli bir cihaz alabilir duruma geldi.

Baskı, tarama ve fotokopi özellikleri sunan bu tarz cihazların zaman zaman hayat kurtardığı bile söylenebilir. Canon‘un son ürünlerinden biri olan PIXMA MG5250‘de çok işlevli cihazlar arasına yeni bir soluk getirdi. Ürünün detaylı incelemesini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.


Canon PIXMA MG5250
Çok İşlevli Yazıcı

Teknik Özellikler

5 Tekli Mürekkep ve 9600dpi

Wi-Fi

ISO ESAT 11/9.3 ipm mono/renkli

20 saniyede 10x15cm fotoğraf

Full HD Film Baskısı

Otomatik Çift Taraflı baskı, 2 yönlü kağıt besleme ve Doğrudan Disk üzerine baskı

Easy-WebPrint EX

6,0cm TFT ekranla sezgisel arabirim

CREATIVE PARK PREMIUM

Otomatik Fotoğraf Düzeltme II

Bilgi İçin: Canon Türkiye
Web: www.canon.com.tr
Fiyat: 305 TL

:: Ürün hakkındaki görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kablosuz Yazdırmanın Keyfine Varın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kablosuz Yazdırmanın Keyfine Varın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kablosuz Yazdırmanın Keyfine Varın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "