Okunma

Canon’dan Profesyonel Lazer Yazıcı


24 Aralık 2008 Çarşamba 12:06
Canon’dan Profesyonel Lazer Yazıcı

Canon’un dayanıklı, teknik özellikleri açısından gelişmiş masaüstü lazer yazıcısı i-SENSYS LBP5360, hızlı otomatik çift taraflı baskı, dahili ağ bağlantısı ve PCL 5e ve PCL 6 destekleme özelliklerine sahip bulunuyor. LBP5360, standart olarak 128 MB RAM ile sunuluyor, ancak belleği azami 384 MB’ye kadar artırılabiliyor. Ayrıca isteğe bağlı olarak 128 MB ve 256 MB seçenekleri veya 20 GB’lik hard disk bağlama seçenekleri de mevcut.

 

Canon LBP5360’ta çift taraflı baskı özelliği standart.

Bu gelişmiş işlevsellik, LBP5360‘ı üst-seviye çalışma grupları ve hatta en yoğun ağ bağlantılı ofisler için ideal bir seçim haline getiriyor.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için: Canon
Yazan: Ruşen Göbel
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Canon’dan Profesyonel Lazer Yazıcı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canon’dan Profesyonel Lazer Yazıcı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canon’dan Profesyonel Lazer Yazıcı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "