Okunma

Çatal Çubukla Kablosuz Ağ Bulunur mu?


28 Eylül 2009 Pazartesi 07:53
Çatal Çubukla Kablosuz Ağ Bulunur mu?

Bu sorunun cevabı gelişen teknolojide yatıyor aslında. Çatal çubuk içersinde gerekli düzenek sağlanırsa kablosuz ağ değil 3G şebeke sinyalini bile bulur. Amerika da geliştirilmekte olan bir cihaz oldukça ilgi çekici. Wi-Fi Dowsing Rod adı verilen bu cihaz çatal çubuk şeklinde. Cihazın ana işlevi kablosuz ağ sinyallerinin yoğunluğunu ölçmek. Böylece kullanıcı kablosuz ağından nerede daha fazla verim alabileceğini görüyor. Cihazın üzerinde üç adet uyarı lambası yanıyor. Bu uyarı lambalarının hepsi yanıyorsa kablosuz ağ sinyali oldukça iyi demek.

:: Böyle bir cihaza kimler ihtiyaç duyar.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çatal Çubukla Kablosuz Ağ Bulunur mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çatal Çubukla Kablosuz Ağ Bulunur mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çatal Çubukla Kablosuz Ağ Bulunur mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "