Okunma

CeBIT 2009: Full HD Multimedya Oynatıcı


04 Mart 2009 Çarşamba 11:45
CeBIT 2009: Full HD Multimedya Oynatıcı

Bu multimedya oynatıcı sabit disk kutusu Full HD desteğiyle oldukça beğenimizi kazandı. Çünkü bu tarz ürünlerde Full HD’yi bırakın HD Ready ürünleri bile oldukça az görüyoruz. MKV biçimini destekleyen ürün diğer medya dosya biçimleri divx ve mpeg-4 desteğide sunuyor. Bu ürünün en güzel özelliği diğer medya oynatıcılar gibi sabit disk ile satılmaması. Çünkü ürünü alan kişi kapasite seçiminde özgür.

IB-B-MP309HW 1,5 TB’a kadar 3,5 inç sabit dsiklere hizmet sunabiliyor. Ürünün ön bölümünde iki adet USB arabirim bulunuyor. Bu arabirimlerden istedildiğinde depolama cihazı istenildiğinde ise Wi-Fi 802.11n adaptör bağlanabiliyor. Ürünün arka kısımında ise görüntü cihazına bağlamanız için HDMI, Kompozit, S-Video ve Komponent bağlantısı bulunuyor. Ürünün Türkiye’deki dağıtıcısı Dijital Trend firması.

:: Ayrıntılı bilgi için

:: Film izlemek için hangi aracı kullanıyorsunuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CeBIT 2009: Full HD Multimedya Oynatıcı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CeBIT 2009: Full HD Multimedya Oynatıcı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CeBIT 2009: Full HD Multimedya Oynatıcı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "