Okunma

CeBIT 2009: Hem Fare Hem Lazer Point


08 Mart 2009 Pazar 13:16
CeBIT 2009: Hem Fare Hem Lazer Point

Bunun avantajı fareyi alan kullanıcı ekstra bir adaptöre bedel ödemek zorunda kalmıyor. Aynı zamanda hemen hemen her dizüstü bilgisayarda gördüğümüz Bluetooth özelliğinden yararlanabiliyor.

Ürünün 1600 dpi çözünürlüğü bulunuyor. Bu çözünürlüğün başarısı dengesiz yüzeylerde ve özellikle meyilli bölgelerde kendini gösteriyor. Ürünün fare özelliğinin yanı sıra birde Lazer Pointer uygulaması bulunuyor. Bu sayede ürünü herhangi bir sunumda kolaylıkla kullanmanız mümkün. 

:: Kablosuz farelerin performansından memnun musunuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CeBIT 2009: Hem Fare Hem Lazer Point konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CeBIT 2009: Hem Fare Hem Lazer Point ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CeBIT 2009: Hem Fare Hem Lazer Point ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "