Okunma

CeBIT 2009: OCZ’den OLED Klavye


07 Mart 2009 Cumartesi 21:36
CeBIT 2009: OCZ’den OLED Klavye

OCZ’nin bu OLED tasarımlı Sabre isimli klavyesi oldukça ilginç. Çünkü firma en çok kullanılan klavye kombinasyonlarını sol tarafa konumlandırarak kısa yol tuşları oluşturmuş. Bunun yanı sıra klavye üzerinde 128 MB’lık bir dahili bellek var. Bu muhtemelen kullanıcı ayarlarını kaydetmek için hizmet verecek.


Klavye 522 x 182 x 31 mm boyutlarında. Her iki tarafında da mavi ışık panelleri yer alıyor. Bu klavyenin adı kısa yolların üzerindeki OLED aydınlatmadan geliyor. Karanlık bir oramda klavyenin bu kısa yol tuşları pırıl pırıl parıldıyor. 

:: Klavye seçerken neye dikkat edersiniz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CeBIT 2009: OCZ’den OLED Klavye konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CeBIT 2009: OCZ’den OLED Klavye ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CeBIT 2009: OCZ’den OLED Klavye ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "