Okunma

CeBIT’te Türkiye Rüzgarı Esti


06 Mart 2011 Pazar 22:19
CeBIT’te Türkiye Rüzgarı Esti

Fuarın tüm günlerini yoğun geçiren Türk firmaları gelen ziyaretçiler tarafından fazlaca ilgi gördü. Firmaların genel yorumları geçen senelere nazaran fuarın daha hareketli geçtiği yönünde. Bizde bu seneki fuar değerlendirmemizi Bilişim Muhabirleri Derneği Başkanı Fatih Sarı ile yaptık.

İzleyin!

Almanya’da gerçekleşen CeBIT fuarının Türkiye’nin katılımı ile canlandığını söyleyen Fatih Sarı fuardaki Türk yazılım firmalarının da oldukça başarılı ürünler sunduğunu ve yabancı rakiplerinden eksik kalmadıklarını söyledi.

Verilerinizi Dışarıya Sızdırmayın


:: Fuardan aktardığımız haberler arasında en beğendiğiniz hangisi?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “CeBIT’te Türkiye Rüzgarı Esti”

  1. mylife.eg dedi ki:

    Adidas için yapılan sistemi beğendim açıkçası.

" CeBIT’te Türkiye Rüzgarı Esti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CeBIT’te Türkiye Rüzgarı Esti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CeBIT’te Türkiye Rüzgarı Esti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "