Çevirmeniz Vodafone ile Cebinizde


10 Mayıs 2010 Pazartesi 09:45
Çevirmeniz Vodafone ile Cebinizde

İşinizi geliştirmek, yurtdışı ile yeni bağlantılar mı kurmak istiyorsunuz? Yoksa Türkiye’ye gelmiş yabancılarla iş yapmak istiyorsunuz ama yabancı dilinizin yeterli olmadığını mı düşünüyorsunuz? Vodafone aboneleri, tüm bu soruların cevabı için Vodafone “Cep Çevirmen” servisini arayıp yeni ufuklara açılabiliyorlar (Vodafone Size Ortaklık Teklif Ediyor).

Aboneleri için sürekli yenilikçi ürün ve hizmetler sunan Vodafone, tam beş dilde “Cep Çevirmen” servisini abonelerine sunuyor! Vodafone’lular 7070’i tuşlayarak Çince, Rusça, Fransızca, Almanca veya İngilizce dil tercihini tuşladıktan sonra “Cep Çevirmen!” servisinden yararlanıp çeviri problemlerini yeminli tercümanlar vasıtasıyla kolayca çözebiliyorlar. Üstelik bu hizmetten yararlanmanın dakikası sadece 2TL!

 

 

Vodafone aboneleri istedikleri zaman bu servisi arayıp takıldıkları kelimeleri sorabiliyor veya toplantı sırasında telefonla çevirmene bağlanabiliyorlar!

 

Vodafone ve iş ortağı Timwe tarafından sunulan bu servisle, Vodafone aboneleri 09:00-21:00 saatleri arasında 7070’i arayarak, çeviri ihtiyaçları olan dilde simultane tercüme hizmeti alabiliyorlar. Vodafone müşterileri bu servisi aradıklarında çevirmene sorularını sorabiliyor veya aramak istediği yurtdışı telefon numarasını çevirerek konuşmaya üçüncü kişinin katılmasını da sağlayabiliyor.

Örneğin Fransa’daki tedarikçisi ile konuşmak isteyen bir abone, 7070’i arayarak, menüden Türkçe-Fransızca’yı seçerek simultane tercümana bağlanıyor ve üçüncü kişi ekleme özelliğini kullanarak Fransa’daki tedarikçisini arıyor ve konuşmaya dahil ediyor (Herkese Mobil İnternet).

:: Bu servisi başarılı buluyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çevirmeniz Vodafone ile Cebinizde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çevirmeniz Vodafone ile Cebinizde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çevirmeniz Vodafone ile Cebinizde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
  2. 2 Demon's Souls oynanış videosu yayınlandı! Demon's Souls oynanış videosu yayınlandı!
  3. 3 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  4. 4 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  5. 5 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  6. 6 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  7. 7 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  8. 8 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  9. 9 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  10. 10 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!