Çılgın HepsiBurada alışverişimizde neler aldık?


10 Eylül 2020 Perşembe 18:24
Çılgın HepsiBurada alışverişimizde neler aldık?

Alışveriş yapmayı ve yeni ürünler almayı herkes sever. Yeni ürünlerin getirdiği heyecanın yanı sıra bu alışveriş internet üstünden yapıldıysa kargo beklemenin heyecanı da bir başka oluyor. HepsiBurada’dan yaptığımız çılgın alışverişi ve bu alışverişte aldıklarımızı sizlerle paylaştığımız bir video hazırladık. İşte Hakkı Alkan‘ın HepsiBurada alışverişinde aldıkları!

Çılgın HepsiBurada alışverişimizde kutulardan ne çıktı?

Alışveriş yapmak, kargo beklemek her ne kadar tatlı heyacanlar olsa da, geç gelen kargo herkesin moralini bozar. Pandemi sürecinde mağazaların kapanması nedeniyle kargolara çok iş düştü ve ne kadar sorun yaşasak da kargo şirketleri çalışasaydı hiçbir şekilde internet alışverişi yapamayacaktık.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan, Hakkı Alkan’ın HepsiBurada’dan yaptığı alışverişten neler aldığını anlattığı video ile sizleri baş başa bırakalım.

Birbirinden farklı ürünün bulunduğu videoda, gördükleriniz arasında siz en çok hangilerini beğendiniz. Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu tarz videoların gelmesi için videoyu beğenmeyi ve Hakkı Alkan’ın kanalına abone değilseniz abone olmayı unutmayın.
Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

Hakkı bey hepsiburada şuan rezalet durumda şikayet vara girin bakın milletin ne gibi derdi var şuan hepsiburadaya elini veren kolunu kaptırıyor hele bir iade durumunuz varsa yandınız eskiden kolay iade vardı üründe sorun yoksa hiç birşekilde zarar vermediyseniz para iadesi yapılıyordu şimdi ise paranızın üstüne oturmaya çalışıyorlar

" Çılgın HepsiBurada alışverişimizde neler aldık? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çılgın HepsiBurada alışverişimizde neler aldık? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çılgın HepsiBurada alışverişimizde neler aldık? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  2. 2 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  3. 3 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  4. 4 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  5. 5 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  6. 6 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  7. 7 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2
  8. 8 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  9. 9 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  10. 10 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi