CoD: Warzone bu sefer çok farklı bir hile ile gündemde


16 Nisan 2021 Cuma 20:44
ABONE OL
CoD: Warzone bu sefer çok farklı bir hile ile gündemde

Call of Duty: Warzone, Battle Royale türündeki oyunlar arasında kuşkusuz en popüler olanlarından. Bu popülerlik hilecilerin de ilgisini çekiyor, Warzone’un popülerliği artıkça kendisine oyuncu çekmeye devam edecek. Hileler genellikle oyundaki bir açıktan faydalanılarak yapılıyor. Hile doğrudan bir eşyaya ya da bir silaha etki edebiliyor. En basit şekliyle bir hile, kullanan kişinin hedef almasını kolaylaştırabilir. Warzone’daki ortaya çıkan yeni hile daha önce gördüklerinizi unutturabilir çünkü hile yapan oyuncu, oyunda olmayan bir eşyayı kullanıyor.

Hile yapan CoD: Warzone oyuncusu oyunda olmayan bir eşyayı kullanıyor

Geçtiğimiz günlerde Call of Duty: Warzone‘un geliştiricisi Raven Software, 500 bin oyuncuyu hile kullandıkları için banladıklarını açıkladı. CoD: Warzone ücretsiz bir oyun olduğu için hileciler üzerinde pek fazla caydırıcılığa sahip değil. Ücretsiz oyunlarda çok fazla hile ile karşılaşabilirsiniz. Hileciler ile mücadelede geliştiriciler büyük rol oynuyor. Hile kullanan oyuncular farklı yollara başvurabilir. Dün Reddit kullanıcısı PerfectEffiency8, Call of Duty: Warzone’da farklı bir hile keşfetti.

I’ve NEVER been in a game with a hacker like this. He died at super when his aim bot kept locking onto zombies. But it quit the entire lobby out when he died.. games a joke watch till the end he even has night vision goggles from CODWarzone

Hileyi kullanan oyuncu Warzone‘da olmayan gece görüş gözlüğünden faydalanıyor. Hileyi geliştirenlerin oyun dosyalarından Gece Görüş Gözlüklerini çıkardığı anlamına geliyor. Çünkü ana oyun Modern Warfare’de gece görüş gözlükleri bulunuyor ve görevlerde kullanabiliyorsunuz. Bu da hile yazılımı yapan programcıların ne kadar geliştiğini bizlere göstermiş oldu.

Ayrıca 13 Nisan‘da Yungstaz6 adlı Twitch yayıncısı da aynı hilenin görüntülerini Twitter hesabından paylaştı. Yungstaz6 paylaştığı video için, “Hileciler evrimleşiyor. Konuşmamız lazım Raven Software. Lobideki herkese otomatik ping atıyor ve Warzone’da gece görüş gözlüğü kullanıyor. Bunu daha önce bir hilecide hiç görmedim” dedi.

Warzone oyuncuları hileciler konusunda sıkıntı yaşasa da oyun yeni sezona geçiş yapacak. Raven Software resmi Twitter hesabından “21 Nisan saat 12:00 Son Yaklaşıyor…” şeklinde bir paylaşım yaptı. Yeni sezon ile birlikte oyundaki bir çok açık da giderilmiş olacak.
yazarAlpatürk Şahin

1995 yılında Trabzon'da doğdu. İskenderun Teknik Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı eğitimi aldı. 2019'dan beri ShiftDelete.Net için içerik üretiyor. Grafik tasarımın yanı sıra, oyunlarla ve müzikle ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" CoD: Warzone bu sefer çok farklı bir hile ile gündemde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CoD: Warzone bu sefer çok farklı bir hile ile gündemde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CoD: Warzone bu sefer çok farklı bir hile ile gündemde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik! Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik!
  2. 2 Ofis için ON AIR tabelası yaptık Ofis için ON AIR tabelası yaptık
  3. 3 iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi? iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi?
  4. 4 Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme
  5. 5 WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak! WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak!
  6. 6 Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz? Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz?
  7. 7 Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit
  8. 8 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6
  9. 9 Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi? Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi?
  10. 10 SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video! SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video!