Okunma

Çok Fonksiyonlu Dediğin Böyle Olur


10 Şubat 2011 Perşembe 10:06
Çok Fonksiyonlu Dediğin Böyle Olur

Xerox, piyasaya yeni sunduğu Xerox WorkCentre 7545/7556, orta ve büyük ölçekli firmaların verimliliklerini arttırmaları ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşabilmeleri için çok sayıda özelliği bünyesinde barındırıyor.

Xerox’un renkli lazer tabanlı çok fonksiyonlu yeni ürünlerinden Xerox WorkCentre 7545, dakikada 45 sayfa renkli, 45 sayfa siyah beyaz çıktı alıyor. Xerox WorkCentre 7556 ise dakikada 50 sayfa renkli, 55 sayfa siyah beyaz baskı alma kapasitesine sahip.

Xerox WorkCentre 7545/7556, 1200 x 2400 dpi baskı çözünürlüğü ile sınıfındaki lazer yazıcılar arasında kaliteli baskı sonuçlarından birini sunuyor. Maksimum kağıt kapasitesi 5.140 sayfaya kadar çıkabilen Xerox WorkCentre 7545/7556’nın 110 sayfalık bir Çift Taraflı Doküman Besleyicisi de bulunuyor.

Yazdırma ve çoğaltmanın yanı sıra, tarama, faks ve e-posta özelliklerine sahip Xerox WorkCentre 7545/7556 ile kağıt bir dokümandan e-postaya, masaüstüne, ağa tarama yapılabiliyor. Böylece kağıt dokümanlar, birkaç tuşla birden fazla hedefe yönlendirilerek, dijital iş akışıyla bütünleştiriliyor.

Xerox WorkCentre 7545/7556, isteğe bağlı eklenen EFI Fiery baskı sunucusu ile grafik sanatlar kalitesinde baskı ve hızlandırılmış baskı süreçleri sunuyor. Ürünlerle birlikte sunulan Xerox‘un “Genişletilebilir Arabirim Platformu” teknolojisi ise özelleştirilmiş iş akışı uygulamalarının dizayn edilebilmesini sağlıyor.

Xerox WorkCentre 7545/7556‘da bulunan elektronik data üzerine imaj yazımı özelliği, yeni veriyi elektronik olarak sabit diskteki verinin üzerine yazarak, verinin tamamen tekrar okunmasını engelliyor.

Yeni çok fonksiyonlu ürünler; hard disk şifreleme, datalara izinsiz bağlantıyı önleyen faks izolasyon özelliklerinin yanı sıra, izin verilmeyen ağların tarama, e-posta ve faks özelliklerine bağlanmasını önleyen yazılımlarla birlikte sunuluyor.

:: Yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Çok Fonksiyonlu Dediğin Böyle Olur”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Fiyatları ile ilgili tahmini de olsa bir bilgilendirme verebilseniz

" Çok Fonksiyonlu Dediğin Böyle Olur konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çok Fonksiyonlu Dediğin Böyle Olur ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çok Fonksiyonlu Dediğin Böyle Olur ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "