Colour Space, sizi başka dünyalara götürecek!


21 Mart 2020 Cumartesi 16:30
Colour Space, sizi başka dünyalara götürecek!

Color Space, sizi renkli bir dünyaya taşıyıp, sakinleştirmeyi ve mutlu etmeyi vaat eden bir sanal gerçeklik oyunu. Oculus VR başlığı ile oynanabilen oyun yaratıcılığınızı da geliştirecek gibi görünüyor.

Sanal Gerçeklik Oyunları

Renklerin dünyasına adım atmak

Çoğumuz, geçtiğimiz yıllarda popüler olan mandala boyama kitaplarına aşinayız. Desenleri farklı renklerde boyamanın meditasyona veya terapiye benzer bir etkisi olduğu söyleniyordu. Lighthaus firmasının piyasaya sürdüğü Oculus VR başlıkla oynanabilen Color Space tam da bu boyama kitaplarına benziyor. Ancak çok daha fazlasını bizlere sunuyor.

Oculus VR Başlık

Dünya gündeminden ve sorunlardan uzaklaşmak için dışarıya çıkmanıza gerek yok. Bu oyun sayesinde, siz boyama yaptıkça etrafınızda şekillenen denizlerin ve doğanın içinde bulacaksınız. Canlı renklerle boyama yaptıkça etrafınızda kuşlar uçmaya ve çiçekler açmaya başlayacak. Bu görüntülere uygun olarak seslendirmenin de değiştiğini fark edeceksiniz.

Şirket bu oyunun, Nothern California hastanesiyle birlikte, stresli ve zorlu tedavi süreçlerinden geçen hastaları bu süreçte rahatlatmak ve mutlu etmek için tasarladıklarını ifade etti. Oyun için bir de tanıtım videosu yayınlandı.

Sanal boyama uygulamasının fiyatı ise 10$.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Colour Space, sizi başka dünyalara götürecek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Colour Space, sizi başka dünyalara götürecek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Colour Space, sizi başka dünyalara götürecek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "