Okunma

Creative Suite’i Yükseltene %20 İndirim


24 Kasım 2011 Perşembe 08:10
Creative Suite’i Yükseltene %20 İndirim

Adobe’nin başlattığı bu kampanya ile kullanıcılar, Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium, Design Standard, Master Collection, Production Premium ve Web Premium yazılımlarına Creative Suite 4.x, Creative Suite 3.x, Creative Suite 2.x ya da aşağıda belirtilen ürünlerin güncelleme fiyatları üzerinden yüzde 20 indirimli olarak üst sürüme geçebilecek.

Adobe, sadece CS5 ya da CS5.5 kullanıcılarının CS’in gelecek versiyonu için sürüm yükseltme fiyatı alabileceklerini duyurdu.

Yüzde 20 indirim kampanyasına hangi Adobe ürünleri dahil?

Adobe Creative Suite 4.x Design Premium, Design Standard, Master Collection, Production Premium, Web Premium ve Web Standard; Creative Suite 2.x Premium ve Standard; Adobe Production Studio Premium ve Production Studio Standard; Adobe Design Bundle, Video Bundle ve Web Bundle; ve Macromedia Studio 8; Acrobat X ya da 9 Pro, Acrobat 8, 7.0 ya da 6.0 Professional; After Effects, CS5.x, CS4 ya da CS3 Professional; Macromedia Flash Basic 8 ya da Flash Professional 8; Illustrator CS5, CS4, CS3 ya da CS2; InDesign CS5.x, CS4, CS3 ya da CS2; Photoshop CS5, CS4 ya da CS3 Extended; Adobe Premiere Pro CS5.x, CS4, CS3 ya da 2.x; Adobe Premiere kampanya dahilindeki ürünler yer alıyor.

Standart upgrade fiyatı üzerinden olacak yüzde 20 indirim ayrıca, After Effects CS5.5, Dreamweaver CS5.5, Fireworks CS5.5, Flash Professional CS5.5, Illustrator CS5, InDesign CS5.5, Photoshop CS5, Photoshop Extended CS5 ve Adobe Premier Pro CS5.5 ürünleri için de geçerli.

Sadece ürünlerin uluslararası İngilizce sürümleri için geçerli olan kampanya 31 Aralık 2011 tarihine kadar devam edecek.

:: CS 5.5’e geçmeyi düşünüyor musunuz?
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Creative Suite’i Yükseltene %20 İndirim konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Creative Suite’i Yükseltene %20 İndirim ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Creative Suite’i Yükseltene %20 İndirim ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "