Okunma

Creative Zen X-Fi Yenilendi


08 Eylül 2009 Salı 09:53
Creative Zen X-Fi Yenilendi

102 x 57 x 12 mm büyüklüğünde olan Zen X-Fi 2, ilk olarak başarılı tasarımı ve ergonomisi ile ilgileri üzerine topluyor. Bu mültimedya oynatıcısı sahip olduğu X-Fi teknolojisi sayesinde özellikle ses kalitesinde fark yaratıyor.

MP3, WMA, WAV, Audible4, AAC ve FLAC ses dosyalarını destekleyen bu ürün MJPEG, WMV9, MPEG4-SP, DivX 4/5, XviD, JPEG ve BMP adlı video ve resim dosyalarını da rahatlıkla oynatabiliyor.

Zen Xi-Fi 2’nin bir özelliği herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymaması. Ses, Video ve resimler sanki bir sabit disk’e kopyalama işlemi yapar gibi aktarılabiliyor.

ZEN X-Fi 2, 8 GByte (130 Euro), 16 GByte (180 Euro) ve 32 GByte 8230 Euro) kapasitelerle piyasada bulunabilecek.

 

MicroSD yuvasına sahip olan bu ürün, kapasitesine 16 GByte’a ekleyebiliyor. USB arabiriminden PC ile bağlantı kuran Creative Zen, üzerinde bulunan TV-Out bağlantısı sayesinde televizyonlara bağlanabiliyor.

FM Radyo, ses kayıt, alarm, dahili hoparlör, takvim ve ajanda fonksiyonları bu ürüne farklı bir güç katıyor. 25 saat müzik dinletebilen X-Fi 2, toplam 5 saat video oynatabiliyor.

:: Mültimedya oynatıcılarında hangi ürünü tercih edersiniz?




yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Creative Zen X-Fi Yenilendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Creative Zen X-Fi Yenilendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Creative Zen X-Fi Yenilendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "